Detailing Soft Brush
4.52€ – 9.97€Price range: 4.52€ through 9.97€ с вкл. ДДС (8.84 - 19.50 лв.)
Четка, изработена от висококачествена четина и пластмасова дръжка. Подходяща е както за интериорна, така и за екстериорна употреба.
Четка, изработена от висококачествена четина и пластмасова дръжка. Подходяща е както за интериорна, така и за екстериорна употреба. Почистете зоната между седалките, въздуховодите, отделенията за вещи, джантите или моторният отсек. Нежните косми на тази четка ще почистят деликатно всяко едно трудно достъпно място, без риск от надраскване.
Размерът може да бъде 16,24,30 или 40мм като това е диаметъра на работната площ на влакънцата.
| Тегло | Няма |
|---|---|
| Марка | |
| Вид | |
| Размер | , , , |
8 отзива за Detailing Soft Brush
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
След доста време, опити и желание за работа с различни куриерски фирми за доставки в България работим с куриерска фирма Еконт Експрес, а за международни пратки с DPD.
Политика на фирмата е поръчките да се изпращат максимално бързо, като поръчка постъпила при нас до 16ч. се изпраща на същия ден, така че на следващия да е при Вас (зависи от схемата на разнос на куриерска фирма Еконт Експрес спрямо вашето населено място).
Поръчките постъпили в петък след 16ч., тези от събота, неделя се за изпращат заедно с тези от понеделник, тоест вторник ще са при Вас. При поръчки над 70€ доставката е безплатна ако е до офис на Еконт и е с тегло до 10кг. Лично предаване не е възможно.

Здравко Узунов –
Страхотна
hornes9 (потвърден клиент) –
Ползвам я за премахване на прах от труднодостъпните места по интериора и се справя чудесно. Не падат косми от нея
Георги Георгиев (потвърден клиент) –
Малка, удобна четчица за тесни пространства
Станислав Велков (потвърден клиент) –
Четката е много добра. Струваше ми се надценена, но на живо и на усещане е добра и си върши отлично работата. Вероятно ще си закупя и по-големите размери. Не падна нито един косъм за почистване на цялото купе на колата.
jinjileza (потвърден клиент) –
Удобна четка, не падат косми от нея. Но за съжаление моята се сцепи незнайно как при второто и използване по дължина (без да е изтървана, удряна или да и е прилаган някакъв натиск).
След много прочетени хубави мнения бих дал още един шанс на марката инда поръчам отново
Димитров (потвърден клиент) –
Малка, удобна, качествена!
Взимайте, няма да сбъркате!!!
nedialko_dinev (потвърден клиент) –
Доволен! 🙂
kotseiro (потвърден клиент) –
Много мека и удобна, използвам я основно за въздуховодите. Не падат косми, все още не искам да използвам препарат с нея.