Tire Dressing Mat
18.05€ – 24.70€Price range: 18.05€ through 24.70€ с вкл. ДДС (35.30 - 48.31 лв.)
Goog Stuff Tire Dressing Mat e лесен за употреба препарат тип дресинг, който има за цел да придаде сатенено-матов изглед на автомобилни гуми.
Goog Stuff Tire Dressing Mat e лесен за употреба препарат тип дресинг, който има за цел да придаде сатенено-матов изглед на автомобилни гуми. След третиране гумите не са мазни или лепкави и имат чудесен фабричен вид. Устойчив е и предпазва гумите от натрупване на замърсявания. Препоръчваме да го използвате с апликатор за гуми.
*Разфасовките от 0.5 и 1л са в комплект с дозатор.
Начин на Употреба:
1. Сложете умерено количество от продукта върху апликатор
2. Нанесете старателно и равномерно върху гумата
Не пръскайте препарата директно върху гумата, за да не изцапате джантата. Тire Dressing Mat може да се нанася върху суха или влажна гума.
| Тегло | Няма |
|---|---|
| Вид | |
| Разфасовка |
0.5L ,1L |
| Марка |
10 отзива за Tire Dressing Mat
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
След доста време, опити и желание за работа с различни куриерски фирми за доставки в България работим с куриерска фирма Еконт Експрес, а за международни пратки с DPD.
Политика на фирмата е поръчките да се изпращат максимално бързо, като поръчка постъпила при нас до 16ч. се изпраща на същия ден, така че на следващия да е при Вас (зависи от схемата на разнос на куриерска фирма Еконт Експрес спрямо вашето населено място).
Поръчките постъпили в петък след 16ч., тези от събота, неделя се за изпращат заедно с тези от понеделник, тоест вторник ще са при Вас. При поръчки над 70€ доставката е безплатна ако е до офис на Еконт и е с тегло до 10кг. Лично предаване не е възможно.

midnight90 (потвърден клиент) –
Страхотен продукт! Доста издръжлив, матово черен цвят, добри хидрофобни функции. За цената си е най-доброто!
Живко Вълев (потвърден клиент) –
Много добър продукт и издръжлив на мен лично ми допада повече матовия финиш повече
Boris Borisov (потвърден клиент) –
Останах много доволен.
slame (потвърден клиент) –
Харесва ми ефекта на дресинга. Струва ми се обаче, че гумата почернява хубаво няколко часа след намазването. По време на нанасянето създава впечатление че изветрява, изсъхва и нищо не остава по гумата. Теста ми е върху чисто нови гуми, хубаво измити с автошампоан и четка преди това.
KiroMastikata1 (потвърден клиент) –
Дълготраен ефенкт, добър матов ефект, но може би гланца повече ми допада.
Любомир Ночев –
Найстина много добър продукт, след третото польване ми се прецака пулвелизатора.
slame (потвърден клиент) –
Продукта е страхотен, към момента не бих го сменил с друг обаче пулверизатора след 4-5 ползвания се развали.
Севдалин Кръстев (потвърден клиент) –
Страхотен продук с много добър резултат. Определено подобрява визията на гумите, както и на колата
Стефан Тодорович (потвърден клиент) –
Въпреки студеното време реших да тествам продукта. Измих перфектно гумите , подсуших и нанесох малко от продукта. Хареса ми колко лесно се работи и ефекта който има. Не блести, има дълбочина на цвета и има голямо водоотблъскване. Харесва ми!
Иво Башев (потвърден клиент) –
Много добър и издръжлив продукт.